Yeditepe İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Eğitim Danışmanlık A.Ş

Ülkemizde İş sağlığı ve Güvenliği konusunda eksikliklerini birçok firma büyük özverilerle doldurmaya çalışsa da hala yapmamız gereken çok işimiz var. İş kazaları konusunda ülkemiz Dünya‘da ve Avrupa’da en üst sırada bulunuyor.

Firmamız sektörde yapısal olarak bir kültür oluşturulması, ülkemizdeki kazaların önüne geçme amaçlı yeni bir markayla sizlere hizmetlerimizi sunmak için adım attık.

Yeditepe Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak; İstanbul’un Avrupa Yakası Mecidiyeköy’de İş merkezlerine yakın olması avantajını alarak firmalara güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sunmak istiyoruz.

Genç, dinamik ve deneyimli uzman kadromuzla vizyonumuz; İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda yeni bir resim yaratarak hayallerinizdeki güvenli bir Türkiye‘yi çizmek olacaktır.Misyonumuz
YEDİTEPE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ A.Ş olarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda en iyi, güvenilir, kaliteli hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Vizyonumuz
Verdiğimiz tüm hizmetler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru metodlarla taleplerini en iyi şekilde cevap vermeyi, Sürekli iyileştirme, düzeltici ve önleyici faaliyetleri değerlendirerek çalışmayı,bağımsızlık tarafsızlık ve gizlilik ilkesine uymayı, Günümüz değişen ulusal ve ulusallar arası tüm çalışmaları takip etmeyi,Doğru ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı; taahhüt ederiz.


Yeditepe İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Eğitim Danışmanlık A.Ş

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda yeni bir resim yaratarak hayallerinizdeki güvenli
Türkiye‘yi çizmek olacaktır.

İletişim

Türkiye İş Kaza Raporu

Eylül 2015
Ölüm
Aralık 2014
Ölüm